S821K29Y5PN63J5R
S821K29Y5PN63J5R Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
sseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 820PF 1KV Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 820 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 1KV Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 820 pF.