S8658PL12RTNF TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: PANEL LHCP 12IN RTNF
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz
Applications: General Purpose
Termination: TNC Female
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.319" (33.50mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 866.5MHz
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: PANEL LHCP 12IN RTNF, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz, Applications: General Purpose, Termination: TNC Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.319" (33.50mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 866.5MHz, Part Status: Obsolete.