S87R5D2B1D1-12
S87R5D2B1D1-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_S86R-S87R&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S87R5D2B1D1-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S87R5D2B1D1-12 S87R5D2B1D1-12 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_S86R-S87R_0303-115989.pdf Industrial Relays SPDT 20A 12VDC