S87R7A2B1D1-24
S87R7A2B1D1-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_S86R-S87R&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial Relays DPST-NO 20A 24VAC Industrial Relays.
Інші пропозиції S87R7A2B1D1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S87R7A2B1D1-24 S87R7A2B1D1-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_S86R-S87R_0303-115989.pdf Industrial Relays DPST-NO 20A 24VAC Industrial Relays