S89R11APP1-24
S89R11APP1-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_S89RS90R&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY IMPULSE DPDT 15A 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial Relays DPDT 15A 24VAC IMPULSE LATCHING RLY.
Інші пропозиції S89R11APP1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S89R11APP1-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_S89RS90R_0505-1067466.pdf Industrial Relays DPDT 15A 24VAC IMPULSE LATCHING RLY