Продукція > OMRON > S8FS-C35005J
S8FS-C35005J
S8FS-C35005J OMRON
Виробник: OMRON
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in; 350W; 5VDC; 60A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in
Power: 0.35kW
Output voltage: 5V DC
Output current: 60A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 212x112x50mm
Operating temperature: -20...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 78%
Supply voltage: 100...240V AC; 254...373V DC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in; 350W; 5VDC; 60A; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in, Power: 0.35kW, Output voltage: 5V DC, Output current: 60A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 212x112x50mm, Operating temperature: -20...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 78%, Supply voltage: 100...240V AC; 254...373V DC.