S8ULC36-2TR SMC DIODE SOLUTIONS
S8ULC03_36_ser.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Protection diodes - arrays
Description: Diode: TVS array; 40V; 0.5kW; SO8; Ch: 2; reel,tape; S8ULCxx-2; ESD
Mounting: SMD
Number of channels: 2
Max. off-state voltage: 36V
Breakdown voltage: 40V
Peak pulse power dissipation: 0.5kW
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: S8ULCxx-2
Case: SO8
Version: ESD
Type of diode: TVS array
Leakage current: 1µA
Написати відгук
Category: Protection diodes - arrays, Description: Diode: TVS array; 40V; 0.5kW; SO8; Ch: 2; reel,tape; S8ULCxx-2; ESD, Mounting: SMD, Number of channels: 2, Max. off-state voltage: 36V, Breakdown voltage: 40V, Peak pulse power dissipation: 0.5kW, Kind of package: reel; tape, Manufacturer series: S8ULCxx-2, Case: SO8, Version: ESD, Type of diode: TVS array, Leakage current: 1µA.