S90R11ABD1-24
S90R11ABD1-24 TE Connectivity / P&B
S90R11ABD1-24?RQPN=S90R11ABD1-24
Виробник: TE Connectivity / P&B
Solenoids DPDT 20A QC 24VAC
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY IMPULSE DPDT 20A 24V.
Інші пропозиції S90R11ABD1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S90R11ABD1-24 S90R11ABD1-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_S89RS90R&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY IMPULSE DPDT 20A 24V