Продукція > AIM DYNAMICS > S9XM300A1000VM
S9XM300A1000VM
S9XM300A1000VM Aim Dynamics
en_S9XM300A1000VM.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: POWER METER / CT RS485 MODBUS
Packaging: Bag
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: DIN Rail, Panel
Frequency: DC, 1Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -15°C ~ 65°C
Voltage - Supply: 9V ~ 30V
Sensor Type: Current Sensor
For Measuring: AC/DC
Current - Sensing: 300A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER METER / CT RS485 MODBUS, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: DIN Rail, Panel, Frequency: DC, 1Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -15°C ~ 65°C, Voltage - Supply: 9V ~ 30V, Sensor Type: Current Sensor, For Measuring: AC/DC, Current - Sensing: 300A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.