Продукція > AVX > SA051A151KAA
SA051A151KAA
SA051A151KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10% C0G
на замовлення 5895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA051A151KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051A151KAA SA051A151KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL