SA051A221JAA
SA051A221JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA051A221JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051A221JAA SA051A221JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 5% C0G