SA051C102MAR
SA051C102MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R.
Інші пропозиції SA051C102MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C102MAR SA051C102MAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R