SA051C182KAR
SA051C182KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1800PF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA051C182KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C182KAR SA051C182KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10% X7R