SA051C332KAR
SA051C332KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA051C332KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C332KAR SA051C332KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 10 % .2 in