SA051C561KAA
SA051C561KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 560PF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA051C561KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C561KAA SA051C561KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF 10% X7R