SA051C562KAC
SA051C562KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA051C562KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C562KAC SA051C562KAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% X7R