SA051C682JAR
SA051C682JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6800PF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 5% X7R.
Інші пропозиції SA051C682JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C682JAR SA051C682JAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 5% X7R