SA052A100JAA
SA052A100JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10PF 200V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 10pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA052A100JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A100JAA SA052A100JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 10pF 5% C0G