SA052A150JAC
SA052A150JAC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 15 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 4821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA052A150JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A150JAC SA052A150JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 15pF 5% C0G
на замовлення 831 шт:
SA052A150JAC SA052A150JAC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 15PF 200V NP0 AXIAL