SA052A180JAA
SA052A180JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 18PF 200V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 18pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA052A180JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A180JAA spingrd.pdf
на замовлення 100000 шт:
SA052A180JAA SA052A180JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 18pF 5% C0G