SA052A820JAA
SA052A820JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 200V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 82pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA052A820JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A820JAA SA052A820JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 82pF 5% C0G