SA052A820JAC
SA052A820JAC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 82 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 2719 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA052A820JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A820JAC SA052A820JAC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 82PF 200V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA052A820JAC SA052A820JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 82pF 5% C0G