SA052C221KAC-LG
SA052C221KAC-LG AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 200V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 220pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052C221KAC-LG SA052C221KAC-LG Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 220pF 10% X7R