Продукція > AVX > SA052C471KAA
SA052C471KAA
SA052C471KAA AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 470pF 10% X7R
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA052C471KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052C471KAA SA052C471KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL