SA052C471KAC
SA052C471KAC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 470 pF X7R 10 % .2 in
на замовлення 2505 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA052C471KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052C471KAC SA052C471KAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 470pF 10% X7R
SA052C471KAC SA052C471KAC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL