SA055C103KAA
SA055C103KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA055C103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055C103KAA SA055C103KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% X7R