SA055C103KAR
SA055C103KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 14730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055C103KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055C103KAR SA055C103KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA055C103KAR SA055C103KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% X7R