Продукція > AVX > SA055E103MAA
SA055E103MAA
SA055E103MAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 7486 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055E103MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E103MAA SA055E103MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL