Продукція > AVX > SA055E104MARC
SA055E104MARC
SA055E104MARC AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% Z5U
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA055E104MARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104MARC SA055E104MARC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA055E104MARC SA055E104MARC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in