Продукція > AVX > SA055E104ZAA
SA055E104ZAA
SA055E104ZAA AVX
spingrd-776981.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055E104ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZAA SA055E104ZAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL