SA055E104ZAC
SA055E104ZAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U.
Інші пропозиції SA055E104ZAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZAC SA055E104ZAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U