SA055E104ZAM
SA055E104ZAM AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U.
Інші пропозиції SA055E104ZAM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZAM SA055E104ZAM Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U