Продукція > KYOCERA AVX > SA055E104ZAN-LG
SA055E104ZAN-LG
SA055E104ZAN-LG KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZAN-LG SA055E104ZAN-LG Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U