SA055E104ZARC7
SA055E104ZARC7 AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U.
Інші пропозиції SA055E104ZARC7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZARC7 SA055E104ZARC7 Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U