Продукція > KYOCERA AVX > SA055E104ZARN7
SA055E104ZARN7
SA055E104ZARN7 KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 147-156 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055E104ZARN7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZARN7 SA055E104ZARN7 Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 10 шт:
SA055E104ZARN7 SA055E104ZARN7 Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF Z5U