SA055E333ZAR
SA055E333ZAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF Z5U.
Інші пропозиції SA055E333ZAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E333ZAR SA055E333ZAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF Z5U