Продукція > AVX > SA055E473MAA
SA055E473MAA
SA055E473MAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 6698 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055E473MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E473MAA SA055E473MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V Z5U AXIAL