SA055E473MAC7
SA055E473MAC7 AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA055E473MAC7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E473MAC7 SA055E473MAC7 Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in