SA055E473ZAA
SA055E473ZAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA055E473ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E473ZAA SA055E473ZAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in