SA101A151FAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 1% C0G.
Інші пропозиції SA101A151FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A151FAR SA101A151FAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 1% C0G