SA101A151GAA
SA101A151GAA KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA101A151GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A151GAA SA101A151GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 2% C0G