SA101A151KAC
SA101A151KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA101A151KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A151KAC SA101A151KAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10% C0G