SA101A151KAR
SA101A151KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 150 pF C0G(NP0) 10 % .2 in
на замовлення 4345 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A151KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A151KAR SA101A151KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 150pF 10% C0G
SA101A151KAR SA101A151KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 150PF 100V NP0 AXIAL