SA101A181JARC
SA101A181JARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 180PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 180pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA101A181JARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A181JARC SA101A181JARC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 180pF 5% C0G