SA101A201JAR
SA101A201JAR KYOCERA AVX
spingrd-3165334.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 200 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 6887 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A201JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A201JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 200PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA101A201JAR SA101A201JAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 200pF 5% C0G