SA101A220JAR
SA101A220JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 22 pF C0G (NP0) 5 % .2 in
на замовлення 2893 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 100V NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 22 pF.
Інші пропозиції SA101A220JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A220JAR SA101A220JAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 22PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 pF