Продукція > AVX > SA101A221JAA
SA101A221JAA
SA101A221JAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 5% C0G
на замовлення 5969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A221JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A221JAA SA101A221JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL