Продукція > AVX > SA101A221KAC
SA101A221KAC
SA101A221KAC AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220 pF C0G(NP0) 10 % .2 in
на замовлення 2907 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A221KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A221KAC SA101A221KAC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL