SA101A221KAN
SA101A221KAN AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA101A221KAN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A221KAN SA101A221KAN Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 10% C0G