Продукція > AVX > SA101A271KAA
SA101A271KAA
SA101A271KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 10% C0G
на замовлення 2823 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A271KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A271KAA SA101A271KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 270PF 100V NP0 AXIAL